Specialūs pasiūlymai

Žirklutės


 

Puslapis:  
 • 8,00 €

  Pirmasis linijos "Staleks" žirklučių modelis. Turi optimalias ašmenų storio ir ilgio proporcijas. Pagal matmenis šį modelį galima vadinti klasikiniu. Ašmenų ilgis: 23-26 mm. Skirtos apkirpti odelėms apie nagą. Žirklutės pagamintos iš nerūdijančio plieno naudojamo mdicininiams instrumentams gaminti. Ašmenys galąsti rankomis deimantiniu disku.

  8,00 €
  Turime
 • 8,00 €

  "Staleks" vaikiškos manikiūrinės žirklutės.  Pjaunamųjų kraštų ilgis 20-22mm. Aštrios, bet kartu saugios ir patogios, skirtos vaikų nagams apkirpti. Maksimaliam saugumui užtikrinti ašmenų galiukai suapvalinti. Žirklutės pagamintos iš nerūdijančio plieno naudojamo medicininiams instrumentams gaminti. Ašmenys galąsti rankomis deimantiniu disku. 

  8,00 €
  Turime
 • 8,00 €

  "Staleks" plačios manikiūrinės žirklutės.  Pjaunamųjų kraštų ilgis 23-24mm. Skirtos apkirpti odelėms ir kutikulėms apie nagą.  Žirklutės pagamintos iš nerūdijančio plieno naudojamo medicininiams instrumentams gaminti. Ašmenys galąsti rankomis deimantiniu disku. 

  8,00 €
  Turime
 • 9,00 €

  "Staleks" manikiūrinės žirklutės. Ašmenų ilgis 23-24mm. Skirtos kirpti nagus ant rankų ir kojų.  Žirklutės pagamintos iš nerūdijančio plieno naudojamo medicininiams instrumentams gaminti. Ašmenys galąsti rankomis deimantiniu disku. 

  9,00 €
  Turime
Puslapis: