Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti privatumo ir slapukų politikoje.

Nemokamas pristatymas

perkant už €40 ar daugiau

Grąžinimo garantija

Galimybė susigrąžinti pinigus

Greitas pristatymas

Prekes gausite per 1-3 d.d.

Taisyklės ir sąlygos

KAINOS
UAB LINGRID pasilieka teisę keisti kainas savo nuožiūra arba dėl susiklosčiusių kainas įtakojančių aplinkybių, tokių kaip infliacija, visuotinis kainų kilimas, ryškūs valiutų svyravimai ar pan. UAB LINGRID neprisiima atsakomybės, kai dėl spausdinimo klaidų pirkėjas gauna neteisingą informaciją, ir pasilieka teisę netvirtinti užsakymo, jei dėl spausdinimo ar programinių klaidų kaina buvo įvesta neteisingai. Visos kainos svetainėje bei kituose UAB LINGRID kataloguose nurodytos su PVM. Užsakymas laikomas patvirtintu ir turi būti vykdomas, kai UAB LINGRID įgaliotas asmuo išduoda PVM sąskaitą-faktūrą arba kasos čekį.


KITA INFORMACIJA
Force majeure

Lingrid, UAB nėra materialiai atsakinga už įsipareigojimų nevykdymą, jeigu tai įvyko dėl nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybių.

 

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas įmanomas tik tokiu atveju, kai tai iš anksto buvo aptarta su mūsų pardavimų skyriumi. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”. Prieš fizinį prekės grąžinimą Pirkėjas privalo inicijuoti grąžinimo procedūrą pateikiant reikiamus duomenis lingrid.lt administratoriui. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Pardavėjas nepriima daikto grąžinimui. Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Visais atvejais prekes grąžina Pirkėjas savo transportu arba pardavėjo transportu apmokant patirtas išlaidas (vežėjo mokestis). Tuo atveju kai Pardavėjas neturi analogiškos prekės, Pardavėjas gali arba grąžinti Pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus (atėmus 5% užsakymo sumos neįskaitant pristatymo išlaidų) arba pakeisti prekę kita – analogiška abipusiu susitarimu.


Pretenzijos
Visos įmanomos pretenzijos dėl prekių kokybės priimamos raštiškai per 8 dienas nuo prekių gavimo.

 

Prekių pažeidimas transportavimo metu

Dėl tokio pobūdžio pažeidimų prašome kreiptis į transporto firmą ar į pašto paslaugų tiekėją.


Asortimentas
Lingrid UAB siekia pastoviai atnaujinti savo prekių asortimentą bei keisti prekių savybes. Dėl to mes pasiliekame sau teisę keisti prekių asortimentą, spalvas bei kainas nurodytas mūsų kataloguose.

 

Garantinis remontas

Garantiniam remontui prekę pristato arba apmoka transporto išlaidas - klientas. Mūsų techninis skyrius įsikūręs: Taikos pr. 66A, LT-93219, Klaipėda

 

Pagarbiai,
Lingrid, UAB