Subtilus, tačiau labai ir ypač efektyvus 30% šveitimo preparatas, kurio pH yra 2,25 ir turi plataus veikimo spektrą. Jis turi antibakterinių, raminamųjų ir priešuždegiminių savybių. Tai reguliuoja odos ląstelių atsinaujinimo procesą, reguliuoja riebalų sekreciją ir švelniai nušveičia epidermį. Jį galima naudoti sergant rožine - sumažėja inkštirų ir spuogų skaičius ir odos paraudimas. Efektyviai sumažina įvairios kilmės pigmentaciją.
Indikacijos: nuo spuogų, atopinio, spalvos pakitimo, linkusios į eritemą, rožinės, psoriazės ir odos linkusios į folikulitą.
Talps:30ml.
Naujiems klientams bei visiems fiziniams asmenims taikomos išankstinio mokėjimo sąlygos. Juridiniai asmenys moka pagal iš anksto aptartas sąlygas.
Užsakytas prekes Lietuvos ribose pristatome Lietuvoje veikiančios LP Express, DPD kurjerių pagalba, kaina yra nurodoma perkant mūsų interneto parduotuvėje.
Taip pat siunčiame ir už Lietuvos ribų, pristatymo kainą rasite pasirinkę norimą šalį. Dėl siuntimo paštu, kreipkitės į mus asmenine žinute: info@lingrid.lt
Tikslius pristatymo terminus galite sužinoti paskambinę telefonu +37067624950 arba elektroninio pašto pagalba – info@lingrid.lt
Atsiskaityti už prekes galite Jums patogiausiu būdu:
2. Paysera (Maxima, lizingas, bankai, grynieji):
3. Įprastas bankinis pavedimas:
4. Grynieji pinigai: