Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti privatumo ir slapukų politikoje.
Chemi Pharm Bacticid paviršių dezinfekcinė pr. 500 ml (su purkšt.)

Visuomenės sveikatos priežiūros ir maisto dezinfekantas (2 ir 4 tipo biocidas). Tik profesionaliesiems vartotojams. Nedideliems paviršiams įrankiams, įrangai ir inventoriui dezinfekuoti sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose, maisto pramonės įmonėse. BACTICID pasižymi plačiu fungicidiniu ir baktericidiniu efektu, naikina Gram teigiamas ir Gram neigiamas bakterijas (įskaitant TBC sukėlėjus), dezaktyvuoja virusus su apvalkalais (tarp jų HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex), tiek be apvalkalų (tarp jų Adeno,Rota). Negali tiesiogiai liestis su maistu.

Naudojimas:

Paruoštas naudojimui dezinfekantas BACTICID naudojamas nedideliems paviršiams, įrankiams, įrangai ir inventoriui dezinfekuoti sveikatos priežiūros įstaigose (ligoninėse, poliklinikose, ambulatorijose, laboratorijose, procedūriniuose, stomatologiniuose ir gydytojų kabinetuose), visuomeninės paskirties įmonėse (maisto ruošimo ir gamybos vietose).

1. Dezinfekuojamasis paviršius turi būti švarus. Instrumentų, įrankių ir paviršių po dezinfekcijos nuplauti nereikia.
2. Dezinfekuojamą paviršių apipurkšti iš 30 cm atstumo arba nušluostyti sudrėkinta švaria servetėle, (paviršius turi pilnai sudrėkti). Purkšti nedaugiau kaip 40-50 ml/m². Ekspozicijos laikas 1-3 min.
3. Grožio salonuose naudojamus įrankius pamerkti 5 min. į dezinfekantą, po to ištraukti ir išdžiovinti arba nusausinti vienkartine servetėle.
4. Įrenginius ar jų dalis apipurkšti iš 30 cm atstumo ar nušluostyti sudrėkinta servetėle, po to išdžiovinti arba po 3 min. nusausinti vienkartine servetėle.

Atsargumo priemonės:

1. Jei abejojate, kad dezinfektantas gali gadinti apdorojamą objektą, visada išbandykite ant nedidelio ploto.
2. Nedezinfekuokite didelių paviršių, nes gali susidaryti sprogus garų ir oro mišinys.
3. Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti.
4. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

Veikliosios medžiagos: etanolis 72 %, C12-14-alkkil[(etilfenil) metil]dimetilchlorido ir benzil-C12-18-alkildimetilchlorido mišinys, 0,025%.

Naujiems klientams bei visiems fiziniams asmenims taikomos išankstinio mokėjimo sąlygos. Juridiniai asmenys moka pagal iš anksto aptartas sąlygas.
 

Užsakytas prekes Lietuvos ribose pristatome Lietuvoje veikiančios LP Express, DPD kurjerių pagalba, kaina yra nurodoma perkant mūsų interneto parduotuvėje.

Taip pat siunčiame ir už Lietuvos ribų, pristatymo kainą rasite pasirinkę norimą šalį. Dėl siuntimo paštu, kreipkitės į mus asmenine žinute: info@lingrid.lt

Tikslius pristatymo terminus galite sužinoti paskambinę telefonu +37067624950 arba elektroninio pašto pagalba – info@lingrid.lt

 

Atsiskaityti už prekes galite Jums patogiausiu būdu:

 

1. Elektroninė bankininkystė: 
 •  
   SWEDBANK INTERNETO BANKAS
 •  
   SEB INTERNETO BANKAS
 •  
   LIETUVOS KREDITO UNIJOS BANKAS
 •  
   MEDICINOS BANKAS
 •  
   ŠIAULIŲ BANKAS
 •  
   DNB BANKAS
 •  
   DANSKE BANKAS
 •  
   NORDEA BANKAS
 •  
   CITADELE BANKAS

2. Paysera (Maxima, lizingas, bankai, grynieji): 

 

3. Įprastas bankinis pavedimas: 

Mokėti bankiniu pervedimu
 

4. Grynieji pinigai:

Savo krepšelyje, prekių pristatymo etape (2 žingsnis) turite pasirinkti "DPD kurjeris", tuomet mokėjimo etape (žingsnis 3) pasirinkti "Atsiskaitymas grynais pinigais" (Paslauga papildomai kainuoja: 1,00 €) atsiimant prekes pristatant DPD kurjeriui.
 
Atsiskaitymas grynaisiais pinigais, atsiimant prekę "Lingrid" parduotuvėje Klaipėdoje Taikos pr. 66A.

Chemi Pharm Bacticid paviršių dezinfekcinė pr. 500 ml (su purkšt.)

 • Prekės kodas: 40630
 • Preliminarus pristatymo laikas: 1-2 d.d
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • €6.60
 • Be PVM: €6.60

Žymės: Chemi Pharm Bacticid paviršių dezinfekcinė pr. 500 ml (su purkšt.), 0,