Vaško šildytuvas FHC-E2052 500ML 100W Baltas
Puikiai tinka naudoti grožio salone ir namuose.
Techniniai duomenys :
Galia: 100 W
Įtampa: 220V-240V / 60 Hz
Svoris: 620 g
Matmenys: 205 mm x 205 mm x 145 mm
Garantija : 12 mėnesių.
Atsiskaityti už prekes galite Jums patogiausiu būdu:
1. Elektroninė bankininkystė:
     SWEDBANK INTERNETO BANKAS
     SEB INTERNETO BANKAS
     LIETUVOS KREDITO UNIJOS BANKAS
     MEDICINOS BANKAS
     ŠIAULIŲ BANKAS
     DNB BANKAS
     DANSKE BANKAS
     NORDEA BANKAS
     CITADELE BANKAS
2. Paysera (Maxima, lizingas, bankai, grynieji):
3. Įprastas bankinis pavedimas:
Mokėti bankiniu pervedimu
4. Grynieji pinigai:
Atsiskaitymas grynaisiais pinigais, atsiimant prekę "Lingrid" parduotuvėje Klaipėdoje Taikos pr. 66A.
  • Prekės kodas: 37940
  • Preliminarus pristatymo laikas: 4-10d.d.
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Žymės: Vaško šildytuvas FHC-E2052 500ML 100W Baltas, 37940, Vaško šildytuvai